Bewerben Sie sich jetzt!

24/7 Hotline:
0800 2388 330

Rufen Sie uns an...
Stellenangebote PL
Monter – elektryk/mechanik (m/k/r)
Zakład główny Hamm
PL04-19
Miejsce pracy: Obszar całych Niemiec

Jesteśmy nowoczesnym, działającym z powodzeniem od 45 lat, rodzinnym przedsiębiorstwem średniej wielkości. Nasz zakres działalności obejmuje m.in. takie obszary jak: budowa konstrukcji stalowych, instalacji i maszyn, technika transportu bliskiego i budowa rurociągów, poczynając od projektowania, przez produkcję, aż do montażu. Podstawą naszej działalności są wykwalifikowani pracownicy. W związku z rozwojem firmy poszukujemy od zaraz  montera – elektryka/mechanika (m/k/r).

Twoje zadania
  • Jako monter przeprowadzasz samodzielnie naprawy różnych instalacji.
  • Przeprowadzasz przeglądy w zakładach produkujących płyty wiórowe, cementowniach, zakładach wapienniczych, elektrowniach, spalarniach śmieci, odlewniach i przegląd elementów techniki filtracyjnej na terenie całych Niemiec.
  • Przeprowadzanie robót monterskich i ślusarskich należy do Twoich zadań tak samo jak spawanie.
Wymagany profil
  • Pełne wykształcenie jako mechanik przemysłowy, konstrukcyjny, technik spawalnictwa, osoba przygotowująca materiały do spawania, elektryk/energetyk, mechatronik lub porównywalne kwalifikacje.
  • Pierwsze doświadczenia zawodowe na stanowisku montera i doświadczenia w pracy z programem SPS-Siemens S7 będą atutem.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i sensownego wykorzystania dostarczonych informacji.
  • Osoba pracująca samodzielnie i wyróżniająca się w pewnym stopniu zdolnością do przyjęcia krytyki oraz rozwiązywania konfliktów.
  • Ukształtowany zmysł techniczny i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całych Niemiec i elastyczność będą stanowiły dopełnienie Twojego profilu.

Jeśli samodzielna i odpowiedzialna praca oraz zaangażowanie, zespołowość i dążenie do celu są dla Ciebie oczywistością, oferujemy – po okresie próbnym – interesujące, stałe miejsce pracy na czas nieokreślony oraz wynagrodzenie odpowiadające świadczonej pracy w renomowanym, rodzinnym przedsiębiorstwie.

Osoba kontaktowa

Haiko Hoger
Recruiting

karriere@hoffmeier.de
Tel.: +49 2388 33 478
Faks: +49 2388 33 119